Новости 25 апреля 2018

Відбувся запуск Головної насосної станції Інгулецької зрошувальної системи

За повідомленням Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи, 23 квітня о 10:00 було включено в роботу Головну насосну станцію ІЗС з метою заповнення міжгосподарської мережі та забезпечення подачі води на полив сільськогосподарських культур.

Нагадаємо, начальник Південно-Бузького басейного управління водних ресурсів Сергій Письменний повідомляв, що в міжсезонний період відбувалися ремонтні роботи зрошувальної системи. Були виконані ремонти більше 100 насосних реакторів, 18 тис кубів очищено від мулу, відремонтовано 63 км каналу.  Начальник управління повідомив про ряд проблем у зв’язку зі змінами до Статті 255 Податкового кодексу. Тепер первинний природокористувач повинен платити рентну плату. Тому управління  вживає ряд заходів по зміні договорів. А саме, договори будуть не на подачу води, а на послуги по забору води.

Раніше повідомлялося, що у річці Інгулець, частина якої протікає по території Снігурівського району, зафіксовано перевищення кількості хлоридів і сульфатів до 8-11 разів. 

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Опрос

Кто должен быть нардепом по 130 округу?

Самое читаемое

To Top