Горячее 22 мая 2018

Поки грошей немає: ремонт траси Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» можуть не закінчити через брак фінансування [ВІДЕО]

Як раніше повідомлялося, на завершення ремонту траси Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» не вистачає близько 50 мільйонів гривень. Єдиний вихід із ситуації — отримання допомоги від держави. Втім, за словами в.о. начальника Служби автодоріг в Миколаївській області Андрія Максименко, зараз в «Укравтодорі» кажуть, що грошей немає. Про це повідомляє інтернет-видання «Мой город».

«Ми сподіваємося на розуміння« Укравтодору ». Вони бачать, що обласна влада, обласні депутати направили кошти на дорогу державного значення в повному обсязі. Я сподіваюся, що вони це побачать і, все-таки, нададуть дофінансування в 50 мільйонів», — сподівається Максименко.

Втім, за його словами, на нараді піднімалося це питання, однак поки що на державну допомогу не варто сподіватися.

«Ми порушували це питання, але я отримав відповідь, що грошей поки що немає», — додав Максименко.

У Службі автодоріг також розраховують на «запасний» варіант фінансування ремонту цієї траси — використання коштів, отриманих від митного експерименту.

На це члени тимчасової «дорожньої» комісії відповіли, що Службі автодоріг не варто розраховувати на «митні» кошти. Замість цього Максименко рекомендували поставити перед керівництвом «Укравтодору» дофінансування ремонту Т-15-08 в пріоритеті.

«Я б не хотів, щоб ми вже в травні розраховували на цей крайній варіант. Повірте, область сьогодні страждає. Багато напрямків страждають, тому що ми як раз розраховуємо, що за кошти, отримані від митного експерименту, підтримаємо їх. Почніть працювати над тим, щоб ці 50 мільйонів були пріоритетним питанням», — сказав депутат Михайло Талпа.

Нагадаємо, в лютому депутати профільних комісій облради проголосували за виділення 147 млн ​​грн з обласного бюджету на ремонт Снігурівської траси. Максименко розповів, що з цієї суми на ремонт траси використали вже 69 мільйонів гривень. Повна сума в 147 млн ​​вичерпається до середини липня. Втім, і цих грошей на завершення ремонту Снігурівської траси виявилося мало. За словами в.о. начальника САД в області, необхідно знайти ще 50 мільйонів гривень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top